Mathematically it’s cheaper per unit to get the 6, 4 or 3 pack. Weird
Why would you buy the 8 pack when you could buy 2 (4 packs) for less? Who is the Mathemagician that came up with this sale?
Mathematically it’s cheaper per unit to get the 6, 4 or 3 pack. Weird
Why would you buy the 8 pack when you could buy 2 (4 packs) for less? Who is the Mathemagician that came up with this sale?