Jelly Beans, 4lb. - 2 Pack


Jelly Beans, 4lb. - 2 Pack

Why would any pay that crazy price when they cost $14.00+ per 4lbs at Costco. Did someone make a big booboo?

5 Likes

Is this the same “deal” as last week? I’m still drooling while thinking about “belly flops” that were discussed while people commented on this highly inflated price.

2 Likes

Aw, man… limit 3?

1 Like

Far less expensive at Costco. $34 or less in warehouse for two 4-lb containers.

1 Like

Ok, so what’s in this koolaid if they think $45 is a deal on a Costco item?